DÜŞÜNCE


Düşünce sistemimizin kendini yenileyememesi ya da yanlış düşünce tarzları benimsememizle birlikte günlük yaşamımızda net, gerçek olmayan, kes kopyala yapıştır tarzı, gerçek bir fikir üretmekten mahrum kemik bir yapı oluşmuş durumdadır. Düşünmeden geçen zaman içerisinde bir birini taklit eden , ezberci, bu nedenle de büyük hayal kırıklıkları ve endişe verici korkuların ve tatminsizlik kültürünün yaşandığı bir toplum olduğumuz bellidir. Hayat elimizden öyle hızlı akıp gidiyor ki, günlerin, haftaların hatta yılların nasıl geçtiğini bilemiyoruz. Bu teknoloji hızı, fikir ve düşünce hayatımızın yenilenememesine hatta bitmesine yol açtı diyebilirim.

Düşünce ve fikir üretmekten yoksun ister bir insan olsun ister kurum. Bir, ihtiyaç ve sorunların çözülmesini bir yana bırakın gerçek farkındalığın oluşmasına engel olmaktadır. Günümüzde ya da yakın gelecekteki en önemli sorunların başında olan ve özellikle yakın gelecekte ki hedeflerimizi riske attığımız, düşünce yoksunu ve muhakemeden uzak kararsızlık hastalığına yakalanmış bir topluma dönüşmüş durumdayız.

4A film olarak amacımız, geçmişten dersler çıkararak,

Siz değerli markalarımıza bir çok kurum, organizasyon ya da toplumu doğrudan etkileyen yöneticiler, özellikle önümüzü göremediğimiz ve Tüm dünyanın pandemiden dolayı bir kaos yaşadığı günümüz ve yakın geleceğimiz ayrıca ticari kaygıların sıkça yaşandığı çalkantılı ve belirsiz çevre koşullarında alacağı kararları zor koşullar altında dahi doğru kararlar alabilmelerine yönelik alternatif fikirler sunarak kendi faaliyet alanlarınızda diğer markalardan bir adım öne geçmenizi sağlamak. Bu nedenle geçmişten dersler çıkararak, yeteneklerin fark edilmesini sağlayarak, gelecek süreçte ki marka imajına , marka yaşantı ve iş deneyimlerine ışık tutacak biçimde vizyon kazanmalarına dönük programlar yapmak.

Ayrıca kendi düşünce yapılarını ve düşünce kaynaklarını doğru bir biçimde tespit etme çabalarını güçlendirerek geliştirmelerini sağlamak. Bunun sonucunda elde edilecek verilerle düşünce ve muhakeme dünyamıza ve yeni global dünya reklam ve interaktif tüketim zincirine siz değerli markalarımız ile birlikte yeni bir bakış açısı getirmek.