BILBOARD – GIANTBOARD – MEGABOARD


En önemli reklam mecralarından biri olan billboard, şehir hayatı içinde markaların mesajlarını müşterilerine iletmek için tercih ettikleri bir yöntem. Genellikle kavsak ve is merkezi gibi insan ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde konumlandırılan billboard’lar, çok sayıda insana ulaşmayı mümkün kılmaktadırlar. Hemen her türde haber, duyuru ve reklam içeriği için kullanılabilir.

Görünüm oranı yüksek olan giantboardlar özellikle maksimum boylarıyla dikkatleri çekiyor. Yaratıcılık açısından en uygun yerler açık hava alanlarıdır. Farklı ünitelere yerleştirilerek görülme oranı da artıyor. Frekans ve yüksek erişim oranı yüksek olan reklamlar ile istediğiniz şekilde reklamı kitlelere gösterebiliyorsunuz. Markalar özellikle kendilerini daha hızlı şekilde tanıtabiliyor. Müşteri çekme kapasitesi her zaman büyük ilanlar ile mümkündür.

MEGABOARD,
Büyük dizayn özellikleri ile mesajların kitlelere rahat bir biçimde ulaşmasını sağlayan mega boardların iç aydınlatma sistemleri bulunmaktadır. Bu özellikleri vasıtası ile gece son derece net bir biçimde izlenilirlik olanağı sağlamaktadır. Çevre ile uyumluluk gösteren büyük dizaynları vasıtası ile çarpıcılığı yüksek olan megaboardlar şehrin merkezi noktalarında yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlere konumlandırılarak ulaşılmak istenen hedef kitleye basit ve etkili bir biçimde ulaşılmasını sağlamaktadır.